Web Tasarım Paketleri

Ana Sayfa - Web Tasarım Paketleri

Web Sitesi Fiyatları ve Paketler

Web tasarım fiyatları belirlenirken birçok etkileyen faktör ve kıstas vardır. Sitenizin tasarımı belirlenirken hazır web tasarım veya özgün web tasarım seçenekleri değerlendirilebilir. Sitede var olan içerikler, grafikler, menü uygulamaları, animasyonlar, fotoğraflar, veri tabanları, uygulamalar, domain, web hosting hizmeti, güvenlik settifikaları(SSL), mail hacmi, bant genişliği vb.. veriler web tasarım fiyatları belirlenirken en önemli unsurlardır. İnternette pekçok reklamı bulunan hazır web sitesi tasarımı hizmetleri içerik değiştirmenize olanak verir fakat tasarımı değiştirmek için esnek değillerdir. Bu yüzden özgün web tasarım seçenekleri, internetin şu anki ve gelecekteki gücünü farkeden kurumlar için en uygun çözümlerdir. Unutmayın, web tasarımında kalite ve fiyat ilişkisi doğru orantılıdır.

Pratik Web Sitesi

399TL.

 • Alan adı & Hosting
 • Şirketiniz İçin En Uygun Tasarım
 • Sayfa Sınırlaması Yok
 • 50 E-posta Hesabı
 • Türkçe Yönetim Paneli
 • %100 Mobil Uyumlu Tasarım
 • Google SEO

E-ticaret Web Sitesi

499TL

 • Alan adı & Hosting
 • Benzersiz Sayfa Tasarımı
 • Sayfa ve Ürün Sınırlaması Yok
 • 50 E-posta Hesabı
 • Türkçe Yönetim Paneli
 • %100 Mobil Uyumlu Tasarım
 • Google SEO

Özgün Web Sitesi

999TL

 • Alan adı & Hosting
 • Benzersiz Sayfa Tasarımı
 • Sayfa Sınırlaması Yok
 • 50 E-posta Hesabı
 • Türkçe Yönetim Paneli
 • %100 Mobil Uyumlu Tasarım
 • Google SEO

ÖNEMLİ BİLGİ

- İçeriği zararlı web siteleri (yasadışı, muzır, bahis, kumar ve yanıltıcı bilgi içeren), arkadaşlık, sohbet vb.. web siteleri hazırlamamaktayız.
- Her yabancı dil ilavesi, paket fiyatını %50 arttırır.
- Google SEO hizmeti tüm paketlerde standart hizmettir. Anahtar kelimelerin rekabet durumuna göre hizmet sonucu farklılık gösterebilir.
- Hizmet başlangıcında hizmet bedelinin %50'si peşin alınır. Geri kalan bakiye tasarım tamamlandıktan sonra faturanıza istinaden peşin ödenir.


Web Tasarım Fiyatlar & Sorularınız

Makro Web Tasarım uzun süreli müşteri kazanmayı hedeflemektedir. Web tasarım ekibimiz, günümüzün en son teknolojilerini olabildiğince hızlı takip etmekte, web tasarım projelerinizde size özel çözümler sunmaktadır. Yapılan tüm web tasarımları çalışmalarını farklı bir proje çalışması gibi düşünmemiz, satış sonrası verdiğimiz sorunsuz destek ve uygun fiyat politikamız bizim en önemli farklarımızdandır.

Web sitemin tasarımı nasıl olacak?
Tasarım ekibimiz şirketinizin yapısına göre ve bulunduğunuz sektöre göre en uygun web tasarımı belirleyerek çalışmalarını tamamlayacaktır. Eğer özel istekleriniz varsa, sitenizde kullanılmasını istediğiniz renkler, slide resim geçişleri, menü yapısı ve mobil tasarım için mutlaka tarafımıza mail yoluyla yazılı olarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Tasarımdan sonra yapılması gereken düzenlemeler için bize ulaşmanız yeterlidir.

Ödediğim ücrete neler dahildir?
Web tasarım fiyatları; işçilik, alan adı ve web hosting ücretleri ile ilişkilendirilerek hesaplanmıştır. Örneğin yabancı dil gerekmeyen 20 sayfalık bir site çalışması istiyorsanız Pratik Web Sitesi, sizin için yeterli olacaktır.

Ödediğim ücret bir defalık mı yoksa senelik midir?
Sadece bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Eğer alan adınız ve web hosting hesabınız tarafımızca karşılanıyorsa bu hizmetlerin senelik ücreti yenileme dönemlerinde faturalandırılacaktır. Alan adınızı ve web hosting hizmetini başka firmalardan sağlıyorsanız yenileme dönemlerinde ilgili kuruluşa ödeme yapmanız gerekecektir. Seçtiğiniz paket hakkında daha kapsamlı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alan adım ve hosting hizmetim var, ne yapmam gerekiyor?
Alan adınızı ve hosting hizmetini daha önceden aldıysanız, sitenizin giriş bilgilerini(FTP kullanıcı adresi ve şifresi) tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Sahip olunan domain ve web hosting paket fiyatını etkilemez.

Web sitem Google arama motorunda başarılı olacak mı?
Bir web sitesinin Google arama motorunda başarılı olabilmesi için temel bazı kriterler vardır. Sayfa yapısı, mobil uyumluluk, özgün içerik, domain uzantısı, sayfadaki meta etiketleri, h1-h2-h3... etiketleri, resimlerin ve grafiklerin isimlendirilmesi vb. kriterler ile standart olarak optimizasyon yapılacaktır. Rekabet koşullarına göre web siteniz ekstra olarak seo çalışması gerektirebilir.
 

web tasarım paketleri

Web Sayfası Hazırlatırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yasalara Uygunluk
Web tasarımı hazırlanırken; hizmet sözleşmesi, ödemenin faturalandırılması, lisanslı yazılım kullanımı ve sunucu altyapılarının internet üzerinden işlenen suçların denetimi için Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun yetki belgesine sahip olması gerekmektedir. Aksi durumlarda sorumlu olduğunuzu unutmayın.

Web & Grafik Tasarım
Web sitesi hazırlanırken, müşterinin isteği doğrultusunda karşılıklı görüşmelerle eskizlerin oluşturulması ve grafiklerin kurumsallıkla eşleşmesi sağlamak gerekmektedir.

Web Programlama Seçenekleri
Web tasarımı hazırlanırken, isteğe en uygun çözümler sağlayan programlamanın belirlenmesi.

Web Tasarım Optimizasyonu & SEO
Web tasarımı hazırlanırken hedeflenen arama motoru kriterleri önemsenir. Büyük arama motorları; Google, Yandex, Bing, Yahoo için belirli kıstaslar vardır. Bu arama motorlarında üst sıralarda yer almak için istedikleri yönergeler takip edilmelidir.

Tarayıcı Uyumluluğu ve Sorunsuz Görüntüleme
Web tasarımı hazırlanırken kullanılan web tarayıcılarının(Opera, Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) tamamında test edilmelidir. Ayrıca, web sitesinin mobil cihazlarda da sorunsuz görüntülenmesi gerekmektedir. Müşteri isteği doğrultusunda mobil web tasarım hazırlanmalıdır.

Sosyal Medya ve Google Reklam
İnternet kullanıcılarının takip ettiği popüler sosyal medya sitelerinde(Google+, Facebook, Twitter vb.) profesyonelce hazırlanmış kurumsal sayfaların oluşturulması. Ayrıca Google Adwords reklam seçeneğinin kullanılması ile web sitenizin trafiğinin arttırılması.

İhtiyacınızı karşılıklı görüşmemizde analiz ediyoruz.

Ardından, ihtiyaçlarınıza göre web tasarım çözümlerimizi size sunuyoruz. Aşağıdaki web tasarım paketlerinden, başlıca özellikleri ve opsiyonları inceleyebilir, dilerseniz özel tasarım istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Web Tasarım
Mobil cihazların ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte günümüzde internet kullanımı mobil ortama taşınmaya başladı. Bulunduğumuz her yerde web sitelerini gezebiliyor, e-maillerimizi kontrol edebiliyor ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunabiliyoruz. Web siteleri, laptop ve pc bilgisayarlarında görünecek şekilde hazırlanmaktadır. Mobil telefonların ve tablet pclerin kullanımının artması ile beraber web sitelerine girişlerin bir bölümü bu mobil cihazların üzerinden de yapılmaktadır. Telefonların ya da tablet pclerin bilgisayarlara göre dezavantajı ekran görünümlerinin küçük olmasıdır. Bu da web sitelerini dolaşırken yazı ve resimleri rahatça görebilmemize engel oluyor. Web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüzüne gerek duyarlar. Bu arayüzler de yazı boyutları büyültülmüş, resimleri azaltılmıştır. Bu da yazıların rahat okunmasını ve sitelerin açılış hızlarının artmasını sağlamaktadır. Makro Web Tasarım'ın hazırladığı mobil web sitelerinde girişler cep telefonlarından yapıldığında web siteniz otomatik olarak mobil web sitenize yönlendirilir. Dizüstü ve pc bilgisayarlarından girişlerde ise ana web siteniz açılacaktır.

Amaca Uygunluk
Web sitesi yaptırmadan önce amacınızı çok iyi belirlemeniz gerekmekt edir. Aşağıdaki stratejilerden en az birini seçmeniz gerekir:
- Web siteniz üzerinden kurumsal tanıtım?
- Ürün ve hizmet satışı?
- Ürün ve hizmet tanıtımı?

Google Optimizasyonu
Web sayfanızın ziyaretçi alması bizim en önemli amacımız olacaktır. Bunun için web sayfanızın arama motorlarında bulunabilir olması gerekir. Site tasarımı Google dostu olmalıdır. Makro Web Tasarım, müşterilerine SEO (Search Engine Optimizer) desteği vermektedir. Ayrı bir çalışma, emek gerektiren arama motoru optimizasyonu işlemi için sizden arama yapılırken kullanılan kelimeler (keywords) istenecektir ve sayfanızda belirli kriterler doğrultusunda yer alacaktır. Etkili ve özgün bir içeriğe sahip web siteniz, arama motorlarındaki konumunuz sayesinde sizlere her zaman yeni müşteriler kazandıracaktır. Web tasarımcılar için zahmetli bir işlem olan SEO hizmetimiz için Google Seo bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
makro web tasarım

En Uygun Web Tasarım Fiyatlarıyla, Yönetim Panelli, Mobil & Google SEO Uyumlu Web Sitenizi Hemen Oluşturalım.

Bilgi

Makro Web Tasarım (Vergi Numarası: 1780312982 | Vergi Dairesi: SARIGAZİ). Sitemizdeki fiyatlarda %18+KDV dahil değildir. Makro Web Tasarım fiyatlarındaki artış veya azalışlar konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.