Şirketimiz

Ana Sayfa - Şirketimiz

Web Siteniz İçin Sizinle Çalışmaya Hazırız

Sizlere; uygun fiyatlı, butik ve özgün anlayışlı, profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz.İnternet sitesi firmanızın prestijidir ve biz, müşterilerimizin internetteki prestijini önemsiyoruz.Hazırladığımız web sitelerine Google arama motorunda yüksek başarılar sağlayarak müşterilerimiz için kurumsal popülarite ve kazanç hedefliyoruz.

web tasarım firması

Web Sitesi Tasarımı

web tasarım firmasıBizlere geri dönüş yapan birçok müşterimizin dile getirdiği en önemli sorunlardan biri; karşılarında destek verebilecek, resmi altyapı yetki belgesine sahip, sorunsuz hizmet sağlayacak, hizmet faturası verebilen, lisanslı yazılım kullanan ve satış sonrası etik değerlere önem veren şahıs ve kuruluşların web tasarım sektöründe oldukça fazla olmaması ve bir şekilde bu yetkinliklere sahip olmayanlarla karşılaşmalarıdır. Şundan emin olmalısınız ki, ucuz web tasarım hizmeti size prestij, zaman, enerji ve maddi kayıplar yaşatabilir.

Yaşanan sorunlardan başlıcaları; web tasarımın güncellenmemesi, yazımsal ve resimsel içeriklerin ilave edilmemesi, web sitesi altyapı problemleri, alan adı kaybı, yanlış ve hatalı bilgi girişi, eposta problemleri vb.. Web sitesi artık kurumsal ve global iletişimin en önemli unsuru haline gelmiştir. Profesyonel web tasarım firması tarafından hazırlanmış bir web sitesi, popüler ve çağdaş bir tanıtım aracıdır. Çünkü profesyonel çalışmayla hazırlanmış olan web siteniz, siz uyurken bile 7x24 açıktır ve dünyanın her yerinden ulaşılabilir olan işyerinizdir. Profesyonel olarak hazırlanmış bir web sitesi, eşi bulunmaz tanıtım ve reklam aracıdır. Bilmeniz gerekir ki, işyerinize uygun bir web tasarım paketi size ciddi iş kapıları açacaktır. İster ufak çaplı, kişisel bir web sitesi düşünün, ister hayal gücünüzün tasarladığı büyük çaplı bir web sitesi...

Emin olun Makro Web Tasarım Firması, sizin için en uygun web tasarım çözümünü en uygun web tasarım fiyatları ile sunacaktır. Sizlere yalnızca web dizayn ve site yapımı hizmeti vermeye talip değiliz, aynı zamanda kurumsal internet işlemlerinizi ilgilendiren her kararınızda danışmadan içinizin rahat edemeyeceği çözüm ortağınız olmayı öneriyoruz. Web sitesi tasarımı aşamasında sizden isteyeceğimiz; beğendiğiniz sayfa şekilleri, örnek site tasarımı, web sayfanızda olması gereken uygulamalar, resimler, renk seçimi, menü şekilleri, grafik, banner ve animasyonlar hakkında düşüncelerinizdir. Sizden aldığımız data, düşünce ve istekleri tamamen sizin isteğiniz ve beğeniniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Profesyonel Web Tasarım

Şirketlere özel olarak kurumsal web tasarımları, firmasının prestijini önemseyen ve kurumsallığa önem veren kurumlar için bir gerekliliktir. Kurumsal web tasarım hizmetini profesyonel web tasarım firmasından almak ise, hem istenilen kriterlerde bir web sitesine sahip olmak,hem de verilen web tasarım hizmetlerinin sorunsuz olarak çalışmasının garanti edilmesi anlamında büyük önem arz etmektedir.

Mobil Web Tasarım
Mobil cihazların ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte günümüzde internet kullanımı mobil ortama taşınmaya başladı. Bulunduğumuz her yerde web sitelerini gezebiliyor, e-maillerimizi kontrol edebiliyor ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunabiliyoruz. Web siteleri, laptop ve pc bilgisayarlarında görünecek şekilde hazırlanmaktadır. Mobil telefonların ve tablet pclerin kullanımının artması ile beraber web sitelerine girişlerin bir bölümü bu mobil cihazların üzerinden de yapılmaktadır. Telefonların ya da tablet pclerin bilgisayarlara göre dezavantajı ekran görünümlerinin küçük olmasıdır. Bu da web sitelerini dolaşırken yazı ve resimleri rahatça görebilmemize engel oluyor. Web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüzüne gerek duyarlar. Bu arayüzler de yazı boyutları büyültülmüş, resimleri azaltılmıştır. Bu da yazıların rahat okunmasını ve sitelerin açılış hızlarının artmasını sağlamaktadır. Makro Web Tasarım'ın hazırladığı mobil web sitelerinde girişler cep telefonlarından yapıldığında web siteniz otomatik olarak mobil web sitenize yönlendirilir. Dizüstü ve pc bilgisayarlarından girişlerde ise ana web siteniz açılacaktır.

Amaca Uygunluk
Web sitesi yaptırmadan önce amacınızı çok iyi belirlemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki stratejilerden en az birini seçmeniz gerekir:
- Web siteniz üzerinden kurumsal tanıtım?
- Ürün ve hizmet satışı?
- Ürün ve hizmet tanıtımı?

Google Optimizasyonu
Web sayfanızın ziyaretçi alması bizim en önemli amacımız olacaktır. Bunun için web sayfanızın arama motorlarında bulunabilir olması gerekir. Site tasarımı Google dostu olmalıdır. Makro Web Tasarım, müşterilerine SEO (Search Engine Optimizer) desteği vermektedir. Ayrı bir çalışma, emek gerektiren arama motoru optimizasyonu işlemi için sizden arama yapılırken kullanılan kelimeler (keywords) istenecektir ve sayfanızda belirli kriterler doğrultusunda yer alacaktır. Etkili ve özgün bir içeriğe sahip web siteniz, arama motorlarındaki konumunuz sayesinde sizlere her zaman yeni müşteriler kazandıracaktır. Web tasarımcılar için zahmetli bir işlem olan SEO hizmetimiz için Google Seo bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

makro web tasarım

En Uygun Web Tasarım Fiyatlarıyla, Yönetim Panelli, Mobil & Google SEO Uyumlu Web Sitenizi Hemen Oluşturalım.

Bilgi

Makro Web Tasarım (Vergi Numarası: 1780312982 | Vergi Dairesi: Sarıgazi). Sitemizdeki fiyatlarda %18+KDV dahil değildir. Makro Web Tasarım fiyatlarındaki artış veya azalışlar konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.