Web Tasarım & Fiyatlar

WEB TASARIM & FİYATLAR

" İnternet Başarılarının Yolu Kaliteli Bir Web Sitesinden Geçiyor "

Sizlere günümüzün en son teknolojilerinden olabildiğince yararlanarak, hızlı ve uygun fiyatlı web tasarım çözümleri sunmaktayız. Web sitesi işinizi farklı bir proje çalışması gibi düşünmemiz, satış sonrası verdiğimiz sorunsuz destek ve uygun fiyat politikamız bizim en önemli farklarımızdandır. Web siteniz, Google dostu kodlama yapısına uygun olarak hazırlanacak, tüm bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda sorunsuz çalışacaktır. Sizlere, kalite ve fiyat endeksi yüksek web tasarım kampanyamızı sunuyoruz.


Sizlere Fiyat ve Kalite Endeksi Yüksek, Profesyonel Web Tasarım Teklifimizi Sunuyoruz:

web tasarım fiyatları


Nasıl Yol İzleyeceğiniz Hakkında Bilginiz Yok mu? Endişelenmeyin, Sizi Yönlendiriyoruz

Web sitesi yaptırmadan önce amacınızı çok iyi belirlemeniz gerekmektedir. Ardından, ihtiyaçlarınıza göre web tasarım çözümlerimizi size sunuyoruz. Başlıca özellikleri ve opsiyonları belirledikten sonra tasarım aşamasına geçilir. Web sayfanızı hazırlarken aşağıdaki stratejilerden en az birini hedefleyerek çalışmanıza başlıyoruz:

- Web siteniz üzerinden kurumsal tanıtım mı yapmak istiyorsunuz?

- Ürün ve hizmet satışı mı yapmak istiyorsunuz?

- Ürün ve hizmet tanıtımı mı yapmak istiyorsunuz?

- Portal ve bilgilendirme amacıyla mı bir web sitesi kurmak istiyorsunuz?


Etkileşim Kurabilen Web Siteleri

Mobil cihazların ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte günümüzde internet kullanımı mobil ortama taşınmaya başladı. Dolayısıyla internet kullanıcılarıyla etkileşim kurulabilmesi için mutlaka mobil uyumlu web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Bulunduğumuz her yerde web sitelerini gezebiliyor, emaillerimizi kontrol edebiliyor ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunabiliyoruz. Web siteleri, mobil ve pc cihazlarınızda sorunsuz görünecek şekilde hazırlanmaktadır. Telefonların ya da tabletlerin bilgisayarlara göre dezavantajı ekran görünümlerinin küçük olmasıdır. Bu da web sitelerini dolaşırken yazı ve resimleri rahatça görebilmemize engel oluyor. Web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüzüne gerek duyarlar. Bu arayüzlerde yazı boyutları büyültülmüş, resimleri azaltılmıştır. Bu da yazıların rahat okunmasını ve sitelerin açılış hızlarının artmasını sağlamaktadır.


Sonuca Odaklı Çözümler

Web sayfanızın ziyaretçi alması en önemli amacımız olacaktır. Bunun için web sayfanızın arama motorlarında bulunabilir olması gerekir. Öncelikle site tasarımı Google dostu olmalıdır. Makro Web Tasarım, müşterilerine SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) desteği vermektedir. Ayrı bir çalışma, emek gerektiren arama motoru optimizasyonu işlemi için sizden arama yapılırken kullanılan kelimeler (keywords) istenecektir ve sayfanızda belirli kriterler doğrultusunda yer alacaktır. Etkili ve özgün bir içeriğe sahip web siteniz, arama motorlarındaki konumunuz sayesinde sizlere her zaman yeni müşteriler kazandıracaktır. Google arama motoru hedeflemesinde web siteniz için; anahtar kelime analizi, kaliteli gelen bağlantılar oluşturulması ve özgün içerikler oluşturulması gibi çalışmalar yapılacaktır.


makro web tasarım